Grįžti atgal

Mūsų komanda auga kasdien ir mes kartu su ja.

Mes - perfekcionistai. Aviacija mūsų duona ir aistra. Jei manai, kad turėtum tapti mūsų komandos nariu, esame pasirengę dalintis žiniomis ir tobulinti įgūdžius kartu.

Peržiūrėti laisvas darbo pozicijas

Karjera Litcargus

Pamiršk karjeros laiptus, Litcargus – karjeros liftas! Vertiname entuziazmą ir norime padėti kiekvienam atskleisti savo gabumus, todėl jei esi jaunatviškas ir ambicingas, nedvejok – junkis prie mūsų šaunaus būrio. Nuolat augame ne tik profesionalumu, bet ir skaičiumi. Jei nori augti kartu, užsuk pokalbio.

Mes tikime

Profesionalumas yra antras mūsų vardas

Profesionalumas yra esminė kokybės sąlyga. Kokybės, kuri leidžia mums  didžiuotis savo komanda ir būti lyderiais, kuri skatina tobulėti bei  ieškoti naujų galimybių.

Pažanga yra tai, kuo mes tikime

Pažanga yra mūsų deguonis. Mūsų teikiamos paslaugos reikalauja  aukščiausio lygio kvalifikacijos ir dinamiško vystymosi, todėl nuolat  tobulėti mums - gyvybiškai svarbu ir savaime suprantama.

Komanda yra viskas

Sėkmė prasideda nuo komandos. Pas mus ji suderinta kaip šveicariškas  laikrodis. Skrydis tai tik ledkalnio viršūnė, esminė proceso dalis  įvyksta dar ant žemės. Preciziškas komandinis darbas ir išskirtiniai  darbuotojų įgūdžiai leidžia mums kilti į profesines aukštumas kartu su  kiekvienu sėkmingu skrydžiu.

Naudos ir galimybės

Vertiname entuziazmą ir norime padėti kiekvienam atskleisti savo gabumus, todėl esame lankstūs ir visada suteikiame galimybę jauniems specialistams. 

Tęstiniai mokymai

Tobulėjimui ribų nėra, tiesa? Mes palaikome nuolatinį kvalifikacijos kėlimą. Įmonėje dirba gausi instruktorių komanda, kurie skiria dėmesio kiekvienam darbuotojui, ypač naujiems komandos nariams. Atsižvelgiame į individualius darbuotojų poreikius ir skatiname atskleisti gabumus. Ir tai – ne viskas: geriausių rezultatų pasiekiantys  darbuotojai dalyvauja užsienio mokymuose ir seminaruose.

Atmosfera ir kolegos

Komandinė dvasia ir darnus darbas drauge mums reiškia labai daug. Tikime, kad veikdami kartu galime pasiekti daugiau, nei po vieną. Pagalba kolegoms, pagarba vienas kitam ir pozityvus požiūris į kiekvieną situaciją – tai, kas padeda mums įveikti kasdienius iššūkius ir drąsiai žengti pirmyn.

Aktyvus laisvalaikis

Kokybiškas laisvalaikis būtinas – jis padeda užtikrinti optimalų mūsų komandos darbingumą. Jeigu tu energingas, ambicingas ir mėgsti sportuoti, džiaugsimės, galėdami padėti tau puoselėti savo pomėgį. Įmonės renginiai – laikas, kai galime pabendrauti neformalioje aplinkoje ir geriau pažinti vieni kitus. Norime gyventi sveikai ir aktyviai, kad į darbus grįžtume kupini naujų jėgų!

Ieškai pokyčių?
Susisiek su mumis šiandien!

Mes visada ieškome naujų talentų. Palik mums savo vardą ir telefono numerį, kad galėtume su tavimi susisiekti, kai tik turėsime tau tinkamą pasiūlymą.

Pavyko!

Šaunu! Tavo CV jau keliauja pas mus. Jei tave pasirinksime, netrukus susisieksime. Sėkmės!

*Visi laukai yra privalomi.

Prisegti
CV failą*
Failas prisegtas