Litcargus vertybės
Grįžti atgal

Mūsų vertybės

Visų pirma, Litcargus - tai žmonės. Tie, kurie kasdien rūpinasi Jūsų skrydžių kokybe, nuolat mokosi ir tobulina įgūdžius, kurie sugeba efektyviai dirbti komandoje ir išlikti maksimaliai atsakingi už savo darbą individualiai. Atrodo savaime suprantama, tačiau, kad tai pasiekti reikia laiko ir pastangų. Jų dėka esame tokie stiprūs ir užtikrinti. Todėl vertiname tai labiausiai.

Nuo porceliano iki delfinų...

Aptarnaujame reguliarius skrydžius ir aukščiausio lygio prezidentinius vizitus, esame pasiruošę gabenti įvairaus sudėtingumo krovinius - nuo porceliano iki delfinų.

„One stop shop“ principas

Aukščiausia kvalifikacija ir nuoseklus augimas leido mums sukurti efektyvų „one stop shop“ principą orlaivių aptarnavimo srityje.

Kompetencijų dinamika

Mes skatiname ir palaikome nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, todėl sudarome sąlygas darbuotojams dalyvauti užsienio mokymuose bei seminaruose.

Dalijimasis žiniomis

Komandoje svarbu dalintis ne tik atsakomybe, bet ir žiniomis. Dirbdami kartu mokomės vieni iš kitų ir tobulėjame praktiškai. Tokiu būdu pasiekiame maksimaliai efektyvaus aptarnavimo lygio.

Grįžtamasis ryšys

Jau daugiau nei 29 metai esame orlaivių aptarnavimo lyderiai Lietuvoje. Tapome tokiais dėl kompetentingos komandos, atsakingo požiūrio ir nuoseklaus augimo.
Išliekame tokiais tvaraus bendradarbiavimo su klientais ir abipusio pasitikėjimo dėka.

Mūsų komanda auga kasdien ir mes kartu su ja

Mes - perfekcionistai. Aviacija mūsų duona ir aistra. Jei manai, kad turėtum tapti mūsų komandos nariu, esame pasirengę dalintis žiniomis ir tobulinti įgūdžius kartu.

Karjera Litcargus

Pamirškite karjeros laiptus, „Litcargus" suteikia karjeros liftą. Mes vertiname entuziazmą ir tikime potencialu, todėl visada suteikiame galimybę jauniems specialistams. Nuolat augame ne tik profesionalumu, bet ir skaičiumi, tad jei nori augti kartu užsuk pasikalbėti.

Lankstus darbo grafikas

Norėdami sudaryti palankias sąlygas besimokantiems, siūlome slenkantį grafiką, kuris padės suderinti studijas ir darbą.

Įmonės renginiai

Niekada nepraleiskite progos pažinti tikrojo savo kolegų veido įmonės vakarėlių metu. Jeigu mums smagu  ilsėtis kartu tik įsivaizduokite kokio lygio komanda mes esame darbe?!

Komanda ne tik darbe

Veržlumas ir ambicijos yra svarbūs įmonės charakterio bruožai. Juos stengiamės puoselėti ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu. Mūsų žmonės aktyviai dalyvauja bėgimo maratonuose, merginos demonstruoja puikius įgūdžius tokiuose renginiuose kaip moterų ralis, turime šaunią krepšinio komandą. 

Jauna, veržli komanda

Šypsokis, nes pasaulis tai veidrodis. Manome, kad viskas prasideda nuo požiūrio, todėl mūsų jauna ir draugiška komanda yra tikras pozityvios energijos užtaisas.

Poilsio zona

Suprantame, kad atsakingas darbas reikalauja daug jėgų, todėl rūpindamiesi darbuotojų savijauta įrengėme poilsio zonas, kuriose galima pažaisti stalo futbolą ar skirti laiko sau.

Tarptautiniai sertifikatai tavo CV

Dirbdami Litcargus turite galimybę sukaupti unikalios patirties ir taip praplėsti savo karjeros galimybes. Jūsų profesionalumas bus patvirtintas pasaulinio lygio sertifikatais, tad tapsite neįkainojamu.

Karjera